Doktor Odasında Dehşet!

  26.10.2015   2557 okunma   
Osmaniye'de işsiz 41 yaşındaki eski uzman çavuş S. D., muayene için gittiği hastanenin psikiyatri polikliniğinde, "Ben çok kötüyüm, beni kimse anlamıyor" diyerek doktoru dışarı çıkardıktan sonra tabancayla başına ateş edip ağır şekilde yaralandı.
Psikolojik sorunları nedeniyle bir süredir tedavi gören S. D., saat 10.00 sıralarında muayene için Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne gitti. Randevu aldığı Psikiyatri Uzmanın odasına giren S. D., iddiaya göre doktora sürekli "Beni affedin, bana kızmayın hocam" dedi. S. D. daha sonra "Ben çok kötüyüm, beni kimse anlamıyor" diyerek, yanında getirdiği tabancayı başına dayayıp doktor ve görevlinin dışarı çıkmasını istedi.

Bunun üzerine polise haber verildi. Polisin hastaneye geldiği anda S. D., kafasına dayadığı tabancanın tetiğine bastı. Kanlar içerisinde yere yığılan S. D., hastanedeki görevlilerin ilk müdahalesinin ardından, çağrılan ambulans ile Osmaniye Devlet Hastanesi'ne götürülerek yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

Evli ve 3 çocuk babası S. D.'in 2012'de uzman çavuşluk görevinden istifa ettiği belirtilirken, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.


kaynak : attyiz.biz.tr/19.10.2015